Nazywam się Piotr Ibrom, nigdy nie prowadziłem bloga ale spróbuję. Z czasem i z Waszą pomocą zrobi się ciekawie. Chciałbym, aby to miejsce w przestrzeni było również Waszym miejscem, gdzie będziemy się komunikować i pisać o sobie, wymieniać swoje uwagi na rożne tematy.

Jest mi bardzo miło zaprosić wszystkich których zainteresuje tematyka mojego piłkarskiego bloga pod nazwą „Serce w rytmie piłki”

Muszę Wam powiedzieć, że całe moje życie jest związane z piłką nożną. Najpierw w piłkę grałem jako zawodnik klubów: Stal Zawadzkie, Górnik Knurów i Stal Niewiadów (jeszcze w czasie studiów reprezentowałem uczelnianą drużynę AZS AE Katowice). Potem byłem trenerem drużyn młodzieżowych i seniorskich, działaczem sportowym w zarządach Stali Niewiadów i OZPN Piotrków Trybunalski. A to wszystko w czasie mojej nauki i pracy zawodowej.

Uczyłem się w LO im. Mieszka I w Zawadzkiem;

WSE (następnie Akademia Ekonomiczna im. Karola Adamieckiego) w Katowicach ;

Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka w Warszawie , IV edycja MBA .

Moja kariera zawodowa biegnie nieprzerwanie od roku 1975 aż do dnia dzisiejszego.

BPiT Almatur, Zarząd Wojewódzki i Zarząd Główny ZSP – rewident d/s kontroli wewnętrznej.

KWK Knurów, zawodnik i kierownik Klubu Sportowego Górnik Knurów.

ZSDiT (potem ZSP) Niewiadów, tam pracowałem miedzy innymi jako kierownik MKS Stal Niewiadów (wielu do tej nazwy jest przyzwyczajonych, bo to wiąże się z najlepszymi czasami KLUBU), zarządzałem Zakładowym Domem Kultury ,a następnie przeszedłem do pracy jako kierownik Działu Marketingu Fabryki Artykułów Domowych Niewiadów.

PHU Strzelec w Radomiu – specjalista d/s marketingu, sprzedaż odkurzaczy czeskiej marki ETA.

Akcept AGD plus Sp. z o.o. – prezes zarządu, sprzedaż odkurzaczy czeskiej firmy ETA.

AMICA Wronki – specjalista d/s marketingu fabryki i klubu sportowego i Key Account Manager .

Z-ca Wójta Gminy Ujazd – dwa razy.

Jelenia Struga Medical SPA – dyrektor d/s marketingu oraz współpraca z portalem www.wySPAzdrowia.pl

Fundacja Wspierania Kultury Ruchu OCELOT – dyrektor d/s marketingu

ZSP Niewiadów – dyrektor handlowy.

5access Piotr Ibrom – działalność gospodarcza w branży przyczep bagażowych i generalny przedstawiciel firmy AGADOS, renomowany czeski producent przyczep, www.strefaprzyczep.com, www.przyczepy-agados.pl, www.drival.pl .

Po co prowadzę bloga? Jaki jest jego cel? Mieszkałem w wielu miejscach, pracowałem i współpracowałem z wieloma firmami. W tym czasie miałem możliwość poznania i zaprzyjaźnienia się z wieloma interesującymi ludźmi. Warto o nich wspomnieć bo są tego warci. Warto pokazać również ich podejście do życia i piłki, aby młodzi ludzie, którzy rozpoczynają swoje piłkarskie kariery, na bazie ich doświadczeń życiowych, wybrali jak najlepszą drogę.

Po jakimś czasie będziemy na bloga zapraszali zawodników, trenerów i działaczy w różnym wieku i z rożnymi osiągnięciami. Będą oni mogli przedstawić swoje sylwetki, opowiedzieć o swoich sukcesach i porażkach.

Czeka nas mnóstwo ciężkiej ale jakże interesującej pracy.

Jestem do Waszej dyspozycji. Możemy się spotkać, porozmawiać telefonicznie oraz skontaktować się mailowo. Czekam na informacje, opinie, artykuły, spostrzeżenia do których na pewno się odniosę.

Blog, który opisuje tylko moja historię to tylko wstęp do większego projektu, o którym marzą i przedstawię Wam niebawem.